Balleros - guľaté čoko potešenie

 
 
 
balleros_12_560x250.jpg balleros_5.jpg basic_1.jpg basic_2_560x250.jpg handgesch__pft_1.jpg labooko_1.jpg labooko_6.jpg mitzi1.jpg nashis_560x250.jpg nougsus.jpg overdose_slider.jpg prislusenstvo.jpg trinkschokolade_1_560x250.jpg trinkschokolade_4.jpg Z001_nutting_hills.jpg
 
 
Balleros – tanec chutí alebo v čokoláde ukryté kúsky pôžitku

Cokolada Bio Zotter Balleros

Sušené ovocie, opražené kúsky orieškov obalené v čokoláde a posypané čistým kakaom, ovocným práškom alebo cukrom. Balleros odporúčame najlepšie nejesť, ale pomaly nechať rozpustiť v ústach. Pritom sa totiž začnú krásne odbalovať vrstvy tohto netradičného čokoládového pokušenia. Nie je to ľahké, pretože dráždivá a rôznorodá chuť Vás priam núti balleros rozhrýzť, ale kto vydrží, ten je potom umelec pôžitkov a odmena v podobe skutočného profesionálneho mixu chutí sa dostaví priam okamžite.

Vychutnajte si na jazyku zmenu štruktúry a chutí čoko guličiek. Najprv sa rozpustí poleva, potom prichádza na rad karamelová príchuť alebo chrumkavá škrupinka na na koniec ovocie alebo oriešok, tu už samozrejme treba zahryznúť. Chuť je po celý čas sprevádzaná bylinnými príchuťami ako škoricou alebo príchuťou kokosu, podľa toho, ktorý druh guličiek ste si vybrali. S Balleros sa rozhodne nebudete nudiť a Váš večer, kdekoľvek si ho užívate, dostane novú dimenziu. 

V EKO teste spoločnosti Greenpeace získali Balleros od Zottera známku „výborná“!